Oferta

Doradztwo Podatkowe

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe oparte na bogatym doświadczeniu i poprzedzone wieloletnią edukacją związaną z prawem podatkowym i bilansowym. Pomagamy zarówno on-line, jak i w tradycyjnej, stacjonarnej formie w naszym biurze w mieście Katowice. Wyjaśniamy, tłumaczymy oraz doradzamy we wszystkich kwestiach związanych z opodatkowaniem firm, bez względu na rodzaj oraz skalę prowadzonej działalności. Rozwiązujemy różnorodne problemy związane z podatkami, a także radzimy jak dobrać najkorzystniejszą formę opodatkowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz jego działalności.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi związane z doradztwem podatkowym. Nasz doradca podatkowy chętnie udzieli porad związanych ze zmniejszaniem obciążeń ZUS-owskich oraz podzieli się sposobami na obniżenie innych obciążeń podatkowych. Jednak zakres usług nie kończy się na przekazaniu niezbędnych informacji. Chętnie bierzemy na siebie również wprowadzenie wypracowanych rozwiązań w życie. Dlatego z pewnością możesz powierzyć nam sporządzenie wniosków kredytowych oraz sprawozdań do GUS, rozliczenie z osiągniętych dochodów, a także opracowanie potrzebnych dokumentów związanych z aspektami prawnymi oraz finansowymi prowadzenia firmy.

Kompetencje

Nasze biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy kancelarii mają wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Oprogramowanie

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.

Cele

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Zespół

Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, KPiR oraz ryczałt. Dzięki nim możemy zaoferować kompleksowe działania w zakresie prawa i podatków – ale także reprezentować klienta przed organami podatkowymi.

kadry i płace

Zakres Usług 

sporządzanie wniosków kredytowych

sporządzanie sprawozdań dla GUS

organizacja obiegu dokumentów

sporządzanie raportów finansowych

kontrola rozrachunków

rozliczanie klientów indywidualnych z osiągniętych dochodów (PIT – 28,36,37)

konsultacje i doradztwo w sprawach prowadzenia firmy – czyli kompleksowa obsługa osób prawnych i fizycznych

opracowanie dokumentów oraz rejestracja firm we wszystkich formach własności

porady w zakresie zmniejszania obciążeń podatkowych i ZUS-owskich

Co robimy?

Rzetelni Doradcy Podatkowi

Każdy pracujący u nas doradca podatkowy to wykwalifikowany profesjonalista z bogatym doświadczeniem, który ma dużą wiedzę związaną z kwestiami podatkowymi, ale także umie ją odpowiednio przekazać. Kancelaria Professional Katowice stawia na szybki i sprawny kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy, tak abyś mógł rozwiać swoje wątpliwości oraz uzyskać odpowiedź na dręczące Cię pytania najszybciej, jak to możliwe. Nasza działalność pozwala uniknąć sporów z organami podatkowymi. Jeśli jednak masz już taki problem, chętnie zrobimy wszystko, aby został zażegnany jak najszybciej.

W razie potrzeby możemy zorganizować szkolenie dla Twoich klientów lub pracowników z zakresu prawa podatkowego oraz różnorodnych czynności związanych z zarządzaniem finansowymi aspektami firmy. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy to ogromna przewaga na rynku, dlatego warto w nią zainwestować. Jeśli jednak chcesz, oddać całą księgowość w nasze ręce, chętnie Cię odciążymy. Dokonamy kontroli rozrachunków oraz wykonamy raporty finansowe na potrzeby zarządu firmy oraz instytucji zewnętrznych. Szczególnie zapraszamy firmy z Katowic oraz okolic. Obiecujemy, że nasze kompleksowe doradztwo podatkowe pozwoli Ci znaleźć oszczędności w firmie oraz uniknąć problemów prawnych w przyszłości.