Oferta

Księgowość

Nasze profesjonalne usługi księgowe kierujemy do firm, które nie posiadają stałego działu zajmującego się księgowością oraz wolą zlecić na zewnątrz tego typu pracę w celu zmniejszenia kosztów prowadzenia działalności, a także po to, aby mieć pewność, że nad sprawami księgowymi działalności sprawują pieczę wyspecjalizowane w tej dziedzinie osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Pełna obsługa księgowa, którą oferujemy w Katowicach, to kompleksowe rozwiązanie zdejmujące z przedsiębiorcy ciężar dbania o skomplikowaną papierologię oraz skrupulatne ewidencjonowanie operacji gospodarczych, które codziennie zachodzą w firmie.

Kancelaria Professional Katowice prowadzi księgowość dla firm, zachowując najwyższą staranność oraz dokładność w działaniach. Śledzimy na bieżąco zachodzące zmiany w przepisach prawa polskiego oraz unijnego, które mają bezpośredni wpływ na sposób prowadzenia księgowości. Nasi księgowi to doświadczeni profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego i bilansowego, poświadczoną ukończonymi studiami wyższymi oraz licznymi szkoleniami. Robimy wszystko, aby ułatwić Ci prowadzenie firmy i abyś mógł się w pełni skupić na zarządzaniu, pozostawiając księgowość naszej kancelarii.

Księgowość Katowice i Gdów – Perfekcyjne Zarządzanie Twoimi Finansami!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych dostępnych zarówno w Gdowie, jak i Katowicach. Nasze biuro księgowe gwarantuje kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

W Księgowości Gdów i Katowice stawiamy na profesjonalizm, skrupulatność i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz doświadczony zespół księgowych zatroszczy się o poprawność dokumentacji oraz zoptymalizuje koszty, zapewniając Ci spokój w kwestiach finansowych. Skoncentruj się na rozwoju swojego biznesu, a resztą zajmiemy się my. Współpraca z nami to pewność, że Twoje finanse są w najlepszych rękach.

Kompetencje

Nasze biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy kancelarii mają wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Oprogramowanie

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.

cele

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Zespół

Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, KPiR oraz ryczałt. Dzięki nim możemy zaoferować kompleksowe działania w zakresie prawa i podatków – ale także reprezentować klienta przed organami podatkowymi.

Księgowość

Zakres Usług

prowadzenie ksiąg handlowych

prowadzenie książki przychodów i rozchodów,

sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych

ewidencja rejestrów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług VAT

Co robimy?

Kompleksowa Obsługa Księgowa

Dbając o Twoją wygodę, skomponowaliśmy pakiet, w którym zawiera się pełna obsługa księgowa. Znajdziesz w nim wszystkie rozwiązania, które pozwalają nam kompleksowo zatroszczyć się o kwestie księgowe Twojej firmy. Pakiet obejmuje prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, ewidencję rejestrów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług VAT oraz sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Są to działania, które zapewniają profesjonalne prowadzenie księgowości.

Nasz pakiet możemy zmodyfikować w zależności od Twoich oczekiwań. Jeśli Twoja firma potrzebuje dodatkowych działań ze względu na nietypową branżę lub jej wielkość, chętnie dodamy do pakietu dodatkowe usługi, aby nasza kompleksowa obsługa księgowa w Katowicach pozwalała Ci w zupełności skupić się na zarządzaniu, zamiast na prawie oraz papierach. Oddając księgowość w nasze ręce, możesz mieć pewność, że będzie ona całkowicie bezpieczna. Używamy wyłącznie legalnego oprogramowania wysokiej jakości oraz dbamy o pełną poufność dotyczącą wszystkich informacji udzielanych nam przez klientów.

Jak działamy?

Sprawdzona Księgowość dla Firm

Dbając o Twój czas oraz odpowiadając na oczekiwania klientów, robimy wszystko, aby nasza stała obsługa księgowa w Katowicach była dostępna zawsze wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Dlatego też pozostajemy w kontakcie mailowym oraz telefonicznym. Na bieżąco odpowiadamy na rodzące się pytania oraz wątpliwości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najszybciej znaleźć korzystne rozwiązanie. Naszą lokalizacją są Katowice, ale chętnie podejmujemy się współpracy on-line z klientami z całej Polski oraz z zagranicy. Oferujemy także pomoc w kontaktach z organami podatkowymi w sytuacjach spornych i nie tylko.

Wszystkie działania, których się podejmujemy, wykonujemy solidnie oraz sprawnie. Naszymi partnerami są zarówno firmy dopiero rozpoczynające swoją działalność na rynku, jak i te ze zbudowaną pozycją. Obsługujemy zarówno małe, jak i bardzo duże podmioty gospodarcze. Zapraszamy do współpracy każdego, komu zależy na tym, aby jego księgowość była prowadzona skrupulatnie oraz w pełni profesjonalnie. Czekamy na Twój e-mail lub telefon!

Wybór naszej kompleksowej oferty to pewność, że usługa księgowa zostanie wykonana od początku do końca bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem pracownika na etacie. Wybierając nasze pakiety, płacisz tylko i wyłącznie za wykonaną usługę. Możesz liczyć nie tylko na to, że zadbamy o Twoją księgowość, ale także skorzystać z usług naszych innych działów.

Skontaktuj się bezpośrednio z nami on-line lub odwiedź Katowice, a my pomożemy wybrać zakres usług, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby.