O Firmie

Kancelaria Professional

Kancelaria Podatkowo–Księgowa Professional to firma przekształcona z rodzinnej działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową w zakresie rachunkowości pełnej oraz uproszczonej, a także obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności. Obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy (MŚP), jak też średnie i duże spółki, oraz stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Działalność naszego biura cechuje fachowość, rzetelność, wszechstronność i bezpieczeństwo oparte na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, m.in. w obsłudze spółek produkcyjnych, handlowych jak i usługowych, działających zarówno na rynku krajowym i zagranicznym.

Z przyjemnością prezentujemy nasze biuro rachunkowe z dwoma oddziałami – w Katowicach oraz Krakowie. Nasza firma stale rozwija swoją działalność, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów. Niech biuro rachunkowe Gdów oraz Katowice jest solidnym partnerem w rozwoju Twojej działalności. 

Kompetencje

Nasze biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy kancelarii mają wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Oprogramowanie

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.

Cele

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Zespół

Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, KPiR oraz ryczałt. Dzięki nim możemy zaoferować kompleksowe działania w zakresie prawa i podatków – ale także reprezentować klienta przed organami podatkowymi.

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy z wieloletnią praktyką w międzynarodowych korporacjach, gdzie księgowania odbywały się w standarcie MSR oraz MSSF. Nasi pracownicy współpracowali
m.in. z “Deloitte” przy sporządzaniu i weryfikacji sprawozdań finansowych spółek z o.o.
i spółek akcyjnych. W naszej pracy posługujemy się językiem angielskim każdego dnia.

Osobowy Zespół

Lat na rynku

%

Zadowolonych Klientów

Referencje

Wybrane Opinie

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności zawsze skupialiśmy się na prawidłowym rozliczaniu podatków dla naszych Klientów gwarantując najwyższą jakość obsługi. Dlatego możemy pochwalić się pozytywnymi opiniami na temat naszych usług. 

„Kancelaria “Professional” świetnie radzi sobie z naszą dość skomplikowaną księgowością – mamy bowiem wielu kontrahentów z całego świata. Pracownicy biura są zawsze bardzo dobrze przygotowani do spotkania i wszystko przebiega bardzo sprawnie – a wszystkie sprawozdania zawsze są w terminie.”

— Adam Wachta, Prezes APR Media

Pani Aneta Płysiuk nie przez przypadek nazwała swoje biuro rachunkowe “PROFESSIONAL” – bowiem nazwa idealnie oddaje najwyższą jakość świadczonych przez jej biuro usług. Po wielu przygodach z różnymi biurami w końcu znalazłem najlepsze w Katowicach.
Z pełną odpowiedzialnością – POLECAM!

— Piotr Urbanik, Media Interaktywne