Kancelaria Professional

Dowiedz się więcej o naszym biurze rachunkowym

Kancelaria Podatkowo–Księgowa PROFESSIONAL

To firma przekształcona z rodzinnej działalności gospodarczej w spółkę prawa handlowego. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową w zakresie rachunkowości pełnej oraz uproszczonej, a także obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności.

Obsługujemy zarówno jednoosobowe firmy (MŚP), jak też średnie i duże spółki, oraz stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Nasze kompetencje

Biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy biura wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Działalność naszego biura cechuje fachowość, rzetelność, wszechstronność i bezpieczeństwo oparte na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, m.in. w obsłudze spółek produkcyjnych, handlowych jak i usługowych, działających
zarówno na rynku krajowym i zagranicznym.

Nasze programy

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.

Ubezpieczenie

Posiadamy również wymagane prawem ubezpieczenie OC.

Nasze cele

Zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient ma własne potrzeby i własną specyfikę, dlatego też do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów obsługę księgowo – podatkową prowadzimy w siedzibie naszego biura rachunkowego jak i u zleceniodawców.

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Nasz zespół

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy z wieloletnią praktyką w międzynarodowych korporacjach, gdzie księgowania odbywały się w standarcie MSR oraz MSSF. Nasi pracownicy współpracowali m.in. z “Deloitte” przy sporządzaniu i weryfikacji sprawozdań finansowych spółek z o.o. i spółek akcyjnych.

W naszej pracy posługujemy się językiem angielskim każdego dnia.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Napisz do nas lub zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę współpracy.