Oferta

Prowadzenie Ksiąg

Prowadzenie ksiąg rachunkowych może wydawać się skomplikowane. Szczególnie trudne jest ono dla początkujących przedsiębiorców, którzy jeszcze nie są zaznajomieni ze wszystkimi wymogami prawnymi dotyczącymi prowadzenia działalności gospodarczej, a także dla dużych firm, które dokonują wielu operacji gospodarczych wymagających ewidencjonowania. To właśnie przede wszystkim do tych podmiotów kierujemy nasze profesjonalne usługi księgowe. 

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to tylko ogólna nazwa wielu usług, które możesz znaleźć w kancelarii Professional Katowice. W ramach prowadzonej przez nas uproszczonej rachunkowości możemy Ci zaproponować sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, odrębnych ewidencji dla celów podatku od towarów i usług, ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także ustalanie należnych zaliczek w zakresie podatku dochodowego. Współpracującym z nami klientom doradzamy także w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, która będzie najkorzystniejsza w każdym indywidualnym przypadku.

Biuro Księgowe Katowice i Gdów – Twoje Rozwiązanie w Świecie Finansów!

W naszym biurze księgowym oferujemy kompleksową obsługę finansową zarówno w Katowicach, jak i w Gdowie. Zespół naszych doświadczonych księgowych z pełnym zaangażowaniem zajmuje się wszelkimi kwestiami rachunkowości, podatków i finansów, dostosowując nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Kompetencje

Nasze biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy kancelarii mają wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Oprogramowanie

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.

Cele

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Zespół

Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, KPiR oraz ryczałt. Dzięki nim możemy zaoferować kompleksowe działania w zakresie prawa i podatków – ale także reprezentować klienta przed organami podatkowymi.

Księgowość

Zakres Usług

prowadzenie ksiąg handlowych

prowadzenie książki przychodów i rozchodów,

sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia

ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych

ewidencja rejestrów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług VAT

CO ROBIMY?

Kompleksowa Obsługa Ksiąg – KPiR

Księga przychodów i rozchodów to sposób na ewidencjonowanie operacji gospodarczych, do którego prowadzenia zobowiązane są: osoby fizyczne, spółki cywilne, jawne i partnerskie. To powoduje, że musi się z nią zetknąć większość osób prowadzących działalność gospodarczą, a szczególnie początkujący przedsiębiorcy oraz ci prowadzący małe firmy. Dokładne prowadzenie ksiąg może jednak przysporzyć wielu problemów oraz niepewności, dlatego serdecznie zachęcamy do zlecenia tego zadania naszej profesjonalnej firmie.

Decydując się na nasz pakiet, możesz liczyć na sprawdzenie dokumentów zarówno pod względem formalnym, jak i rachunkowym. Nie będziesz musiał się martwić o to, jak prowadzić rejestr zakupu i sprzedaży VAT, jak sporządzić deklarację podatkową, naliczyć odpisy amortyzacyjne zgodne z założonym planem amortyzacyjnym, czy też jak powinna wyglądać odpowiednio sporządzona deklaracja podatkowa. Jeśli zatem prowadzisz firmę w Katowicach lub okolicach i potrzebujesz profesjonalnej pomocy księgowej, napisz do nas! Czekamy z poradą na Twój telefon.