Oferta

Kady i Płace

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla sprawnego funkcjonowania firmy jest dział kadr i płac, dlatego w naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi z tego zakresu. Dzięki nam nie będziesz już musiał utrzymywać na stałe w swoim biurze całego zespołu odpowiedzialnego za kadry i płace, a zyskasz pewność, że wszystko to, co dotyczy Twoich pracowników, znalazło się we właściwych rękach. Nasza firma z Katowic to bowiem odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz profesjonalizm. Sprawdź, co kancelaria Professional Katowice może Ci zaproponować, biorąc na siebie całe kadry i płace. 

Nasza firma obsługuje przede wszystkim przedsiębiorstwa znajdujące się w Katowicach oraz ich okolicach. Możesz nam powierzyć wszystkie sprawy związane z obsługą tego, co dotyczy pracowników Twojej firmy. Zadbamy o to, aby w firmie przestrzegane były zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonamy listy płac, kartoteki wynagrodzenia pracowniczego oraz sprawozdania do GUS. Profesjonalnie rozliczymy podatek dochodowy od pracowników oraz zajmiemy się całą obsługą kadrową. Z nami Twoje kadry i płace staną się przejrzyste, uporządkowane oraz zgodne ze wszystkimi wymaganiami stawianymi przez prawo.

Księgowa Katowice i Gdów – Twoje Finanse w Bezpiecznych Rękach!

Zaufaj naszym księgowym w Katowicach i Gdowie, którzy nie tylko posiadają głęboką wiedzę branżową, ale również z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdej sprawy. Dzięki naszym usługom możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu, mając pewność, że sprawy księgowe są w pełni kontrolowane. Współpraca z nami to klucz do efektywnego i bezstresowego zarządzania finansami Twojej firmy.

Kompetencje

Nasze biuro podatkowe posiada certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a pracownicy kancelarii mają wykształcenie ekonomiczne zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, potwierdzone licznymi dyplomami i certyfikatami.

Oprogramowanie

Pracujemy na licencjonowanych programach księgowych, kompatybilnych z programami naszych Klientów.

Cele

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów. Skupiamy się na prawidłowym rozliczaniu podatków. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny.

Zespół

Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej, KPiR oraz ryczałt. Dzięki nim możemy zaoferować kompleksowe działania w zakresie prawa i podatków – ale także reprezentować klienta przed organami podatkowymi.

kadry i płace

Zakres Usług 

sporządzanie listy płac

sporządzanie sprawozdań dla GUS

obsługa kadrowa

sporządzanie kartotek wynagrodzenia pracowniczego

rozliczanie podatku dochodowego od pracowników

Co Robimy?

Rzetelnie Prowadzone Kadry i Płace

Znalezienie dobrej kadrowej to nie lada wyzwanie dla niejednego przedsiębiorcy. Szczególnie rozbudowane firmy, które potrzebują dużo osób do działu kadr, mogą mieć problem z zatrudnieniem odpowiedniego pracownika. Dlatego przychodzimy z pomocą i oferujemy swoje usługi. W naszym zespole pracują tylko i wyłącznie osoby posiadające doświadczenie, kwalifikacje oraz znajomość przepisów prawnych warunkujących wymagania stawiane przedsiębiorcom w zakresie stosunków z pracownikami. Nasze kadry i płace są stale dostępne dla klientów, gotowe odpowiadać na pytania oraz wspierać w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Co konkretnie możesz zyskać, decydując się na nasze kadry i płace? Zadbamy o to, aby wynagrodzenia dla Twoich pracowników zawsze odbywały się terminowo. Wykonamy za Ciebie sprawozdania, deklaracje oraz inne pisma do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Sprawdzimy, czy dokumenty, które tworzone są w Twojej firmie, są zgodne z aktualnymi przepisami prawa pracy, a szczególnie z Kodeksem Pracy. Zdejmiemy z Ciebie ciężar spraw związanych ze zwolnieniami lekarskimi oraz prośbami o udzielenie urlopu. Dodatkowo będziemy motywować Twoich pracowników, opracowując zachęcający system premii oraz innych nagród motywacyjnych.
Napisz do nas i postaw na profesjonalne kadry w Katowicach!