Kadry i płace Katowice

Kadry i płace – rzetelna obsługa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla sprawnego funkcjonowania firmy jest dział kadr i płac, dlatego w naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi z tego zakresu. Dzięki nam nie będziesz już musiał utrzymywać na stałe w swoim biurze całego zespołu odpowiedzialnego za kadry i płace, a zyskasz pewność, że wszystko to, co dotyczy Twoich pracowników, znalazło się we właściwych rękach. Nasza firma z Katowic to bowiem odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz profesjonalizm. Sprawdź, co kancelaria Professional Katowice może Ci zaproponować, biorąc na siebie całe kadry i płace.

Nasza firma obsługuje przede wszystkim przedsiębiorstwa znajdujące się w Katowicach oraz ich okolicach. Możesz nam powierzyć wszystkie sprawy związane z obsługą tego, co dotyczy pracowników Twojej firmy. Zadbamy o to, aby w firmie przestrzegane były zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykonamy listy płac, kartoteki wynagrodzenia pracowniczego oraz sprawozdania do GUS. Profesjonalnie rozliczymy podatek dochodowy od pracowników oraz zajmiemy się całą obsługą kadrową. Z nami Twoje kadry i płace staną się przejrzyste, uporządkowane oraz zgodne ze wszystkimi wymaganiami stawianymi przez prawo.

Profesjonalnie prowadzone kadry i płace w Twojej firmie!

Znalezienie dobrej kadrowej to nie lada wyzwanie dla niejednego przedsiębiorcy. Szczególnie rozbudowane firmy, które potrzebują dużo osób do działu kadr, mogą mieć problem z zatrudnieniem odpowiedniego pracownika. Dlatego przychodzimy z pomocą i oferujemy swoje usługi. W naszym zespole pracują tylko i wyłącznie osoby posiadające doświadczenie, kwalifikacje oraz znajomość przepisów prawnych warunkujących wymagania stawiane przedsiębiorcom w zakresie stosunków z pracownikami. Nasze kadry i płace są stale dostępne dla klientów, gotowe odpowiadać na pytania oraz wspierać w zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Co konkretnie możesz zyskać, decydując się na nasze kadry i płace? Zadbamy o to, aby wynagrodzenia dla Twoich pracowników zawsze odbywały się terminowo. Wykonamy za Ciebie sprawozdania, deklaracje oraz inne pisma do Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u. Sprawdzimy, czy dokumenty, które tworzone są w Twojej firmie, są zgodne z aktualnymi przepisami prawa pracy, a szczególnie z Kodeksem Pracy. Zdejmiemy z Ciebie ciężar spraw związanych ze zwolnieniami lekarskimi oraz prośbami o udzielenie urlopu. Dodatkowo będziemy motywować Twoich pracowników, opracowując zachęcający system premii oraz innych nagród motywacyjnych.

Napisz do nas i postaw na profesjonalne kadry w Katowicach!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Napisz do nas lub zadzwoń – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę współpracy.